9753 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9753 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | DEEP + TEK |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 13 |
| Length | 317cm / 125inch |
| Height | 204cm / 80inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 580kg |